Pigmentinės dėmės

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 70x70 cm
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Aprašymas

Kūrinio ID - 42786

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Laimonas Šmergelis yra dailininkas, vertinamas dėl savo išskirtinio braižo. Nesvarbu, kokį žanrą pasirinktų, visada matyti, kas jo autorius, nes daugiau niekas taip nesujungia realistinės tapybos amato ir nežabotos fantazijos.

Nors dailininkas atviras įvairioms idėjoms, pastaruoju metu dažniausiai renkasi portreto žanrą, tik užuot tapęs konkretų žmogų, verčiau vaizduoja charakterio bruožą ar nuotaiką. Atrodytų neįsivaizduojama, bet šie portretai labai universalūs ir kiekvienas juose galime atpažinti bent mažą dalelę savęs. Čia svarbūs ne tiek patys veido bruožai, kiek įvairiausios juos supančios detalės, kurioms tenka didžiausias prasminis krūvis. Jos virsta simboliais, įkūnijančiais tai, kas dedasi žmogaus viduje.

Didelė dalis tų portretų - vaikų. Dailininkas daug savo laiko skiria mažųjų meninių gabumų ugdymui ir akivaizdu, kad įkvėpimo dažnai semiasi iš jų. Tačiau L. Šmergelis vaikystę vaizduoja nenusaldintą ir varomoji jėga toli gražu ne tik sentimentai. Dailininkui vaiko veidas gražus ne tik tada, kai šypsosi. Autorius dažnai vaizduoja vaikus nuobodžiaujančius, susimąsčiusius, kartais liūdinčius. Vaikai jo paveiksluose įkūnija pamatines vertybes, kurias bręsdami pametame. Kartais net kyla klausimas, ar tai nėra mūsų vidinis vaikas, gyvenantis kiekviename suaugusiame.

Svarbiausia autoriui savo darbais perteikti vidinę būseną, idėją, todėl jis pats sako, kad labiausiai jį pati nustebina ir nudžiugina tie darbai, kurių imasi spontaniškai, be ilgų išankstinių apmąstymų. L. Šmergelio darbuose atsispindinčių vidinių būsenų spektras labai platus, tačiau  autorius sako niekada nevaizduojantis pykčio, vidinės tamsos. Menas skirtas aukštesniems dalykams.

Laimonas Šmergelis gyvena ir kuria Utenoje. Nuo 1990 metų dalyvauja parodose, meno projektuose ir mugėse.  Surengė daugiau kaip 60 autorinių ir sudalyvavo virš 200 grupinių parodų Lietuvoje ir užsienyje.Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija