Trikampio tęstinumas

Technika: Akrilas, drobė
Dydis: 80x60 cm
Sukūrimo metai: 2014
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Esu žmogus, esu kūrėja, esu vartotoja, esu stebėtoja, esu siela, gyvenanti kūne, kuris juda, gyvena, galvoja, tyli, liūdi, džiaugiasi, myli ir žiūri.
Ką aš kuriu? Aš kuriu savo gyvenimą, aš kuriu sapnus, aš kuriu realybę, aš kuriu fantazijas ir transcendencijos metastazes.
Kurdama gyvenu, kurdama aš skrendu, kurdama patiriu savo gyvenimo vyksmą, kuris kartais primena meninį klyksmą, riksmą, vilksmą, ar stebėtiną rimsmą.
Teptukas - mano žodis, garsas, balsas, jausmas, skausmas, džiaugsmas.
Šie tapybos darbai yra dalis mano ieškojimų, dalis atsakymų, dalis klausimų. Ar aš esu tik kūnas iš ausų, akių, kojų, rankų ir plaukų, dantų? Ar aš siela valdanti judantį kūną, ar aš rūkas, susikaupęs kažkur tarp akių? Ieškau ir ieškosiu visada, ties kiekvienu teptuko brūkštelėjimu, ties susijungusių spalvų linija, ties netikėtu nusičiaudėjimu, ties paukštelio purptelėjimu už spalvoto lango, ties išlietu dažų pilku vandeniu, ties nukritusiu lašeliu ant grindų, aš čia esu, aš čia einu, judu ir kuriu.