Sisterhood

Technika: Akrilas - aliejus - drobė
Dydis: 140x100 cm
284,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 53861

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

"Gimiau ir augau Vilniuje. Anksti pradėjau užsiimti piešimu, lipdymu iš molio ir plastilino, siuvimu ir muzika. Mano aistrą menui visada palaikė mano tėvai - labai talentingi, kūrybingi ir išradingi žmonės. Menas yra neatsiejama mano sielos dalis. Kurdama giliai kvėpuoju – jaučiuosi gyva," - taip prisistato jaunąją dailininkų kartą atstovaujanti autorė.

Katrinos tapybos stilių artimas popartui, čia gausu populiariosios kultūros nuorodų, realistinė tapyba derinama su animaciniais elementais. Apsinuoginę merginų kūnai čia žvelgia animacinių veikėjų akimis, o animaciniai veikėjai įgyja žmogiškus veidus. Autorė ironiškai kelia klausimą, ar animaciniai veikėjai tokie kaip mes, ar mes tokie kaip jie, žmogaus dvilypiškumo ir dažnai nesusigaudymo paties savyje problemą.