Be pavadinimo

Technika: Chemigrama
Dydis: 22x24,5 cm
320,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 56115

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Šiuo metu tęsiu kūrybinę veiklą Vilniuje. Savo darbams atlikti naudoju vieną iš "fotografijos be fotoaparato" metodų, t.y. chemigramas. Kaip ir paveikslui nutapyti nėra būtinas teptukas, taip ir šiems darbams nenaudojamas fotoaparatas. Tačiau pasitelkiama šviesa, šviesai jautrus paviršius, cheminės medžiagos, bei įvairūs fotografijoje dažniausiai nenaudojami priedai. Eksperimentuojant su šiomis priemonėmis atsiveria neaprėpiamas vizualus pasaulis. Todėl siūlau kiekvienam šiuose darbuose atrasti Jums aktualią istoriją ar personažą. Technologijoms užvaldant pasaulį norisi nepamiršti, kad vis dar egzistuoja galimybės eksperimentuoti naudojant neskaitmenizuotus įrankius bei turėti unikalią chemigramą. Šia technika atlikti darbai dalyvavo III - V Vilniaus analoginės fotografijos ir kino festivalyje.

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai