Juodoji skylė 2

Technika: Ofortas - akvatinta
Dydis: 17x25 cm
230,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 30821

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

"Kai kuriu ofortus, jaučiuosi tarsi būčiau kitame pasaulyje, kuris atspindi šį. Galbūt tai dėl veidrodinio efekto, dėl kurio kiekviena linija ir tonas atsispaudžia priešingoje pusėje, galbūt dėl komplikuoto cheminio proceso ir netikėto galutinio rezultato, o galbūt dėl rizikos ir magijos persipynimo.

Darbas su metalo plokštėmis tarsi duoda man leidimą iškraipyti realybę, pridėti pasakos prieskonių, papasakoti istoriją, kuri slypi už to stebuklingo veidrodžio. O visas kūrybinis procesas ugdo kantrybę, kiekvieną kartą primena, kad ir kaip viską planuotume ir kontroliuotume, tikrai ne viskas mūsų rankose, visada lieka erdvės atsitiktinumams. O aš mokausi priimti ir džiaugtis jais. Mėgstu sakyti, kad kūryba mane moko gyventi. Tai būsena kur galiu pabėgti pasisemti išminties, pasislėpti, ar tiesiog atsigauti.

Baigiau Nacionalinę M.K.Čiurlionio menų mokyklą, grafikos specialybę. Po to studijavau iliustraciją, įgyjau menų bakalauro laipsnį Edinburgo universitete, taip pat su mainų programa studijavau Šveicarijoje," - prisistato jaunosios menininkų kartos atstovė.

Kristinos kūryboje pagrindinė tema - gamtos ir žmogaus santykis. Gamta galinga ir baugi, nepavaldi stichija, kuri kartu įsileidžia ir globoja. Žmogus kaip gamtos dalis ir gamta - jo. Vienas kito atsakymas. Tai poetiški, gilius vidinius išgyvenimus tyrinėjantys darbai.

Nemažai šių grafikos darbų iškeliavę po Europą, Ameriką ir Aziją.