Geismas

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 90x70 cm
410,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 102,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 25936

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Mano vardas Kamilė. Esu kilusi iš mažo Lietuvos miestelio, tačiau tai nesutrukdė man plėsti savo akiračio visame pasaulyje. Kaip bebūtų - mano aistra kelionėms, naujų kultūrų pažinimui ir kalboms nėra tokia didelė kaip aistra menui.

Visas pasaulis ir žmogaus gyvenimas man yra didelis meno kūrinys. Anksti netekusi tėvų, nuo mažens pasinerdavau į tapybą ar kitokią piešimo techniką - tai visuomet leidžia mintimis nugrimzti kitur. Labiausiai man patinka tapyti tam tikrą veiksmą, aistrą. Noriu, kad piešiniai kalbėtų, alsuotų gyvybe. Paveikslai ryškūs, kontrastingi kaip ir mano asmenybė. Mano tikslas žiūrovams suteikti vietos paveikslų interpretacijai, kad kiekvienas juose galėtų matyti savo istoriją.