Miškas

Technika: Spalvotas linoraižinys
Dydis: 50x90 cm
950,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 237,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 49808

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Daliutė Ivanauskaitė (g. 1958 m.) dirba estampo, mažosios grafikos, ekslibrio, kaligrafijos srityse, sukūrusi knygos meno ir grafinio dizaino kūrinių, parodų kuratorė ir katalogų sudarytoja. 1977 m. baigė Kauno J. Naujalio vidurinę meno mokyklą, 1983 m. - VDI (dabar akademija), grafikos specialybę, nuo 1984 m. dalyvauja parodose, nuo 1988 m. yra Lietuvos dailininkų sąjungos narė, 2005 m. suteiktas Meno kūrėjo stasusas.

Dailininkės kūryba - tarsi pasinėrimas į žmogaus pasąmonę, kur visų juslių patyrimai susilieja į vieną, begalinį mūsų vidinio pasaulio audeklą. Autorei svarbu užčiuopti po išorinėmis mūsų realybės formomis slypinčią dvasią, pirminę idėją, įsiklausyti į visatos virpesių skambesį. D. Ivanauskaitė tai perteikia estetišku linijos, spalvų, šviesos ir tamsos žaismu.

Autorė yra daugelio tarptautinių grafikos parodų dalyvė - dalyvavo daugiau nei trisdešimtyje pasaulio šalių, apie šimtas tarptautinių ir grupinių parodų, surengė virš dvidešimt personalinių parodų Lietuvoje, JAV, Vokietijoje, Škotijoje, Ispanijoje. 

Apdovanota tarptautinėse grafikos parodose: 2019 m. - 39-osios „Mini Print International of Cadaques“ prizininkė, Ispanija; 2012 m. – I-asis didysis prizas Raimundo Cela, Sobralis, Brazilija; 2012 m.-  diplomas tarptautinėje ekslibriso parodoje  „Donelaičiui – 300“, Vilnius.

Darbai saugomi įvairiose kolekcijose Lietuvoje ir užsienyje: Lietuvos nacionaliniame dailės muziejuje; Lietuvos nacionaliniame muziejuje; Sakimi meno muziejuje, Okinava, Japonija; Instituto ECOA, Sobralis, Brazilija; Lodzės miesto muziejuje, Lenkija; Biblioteca di Bodio Lomnago , Italija; Katalonijos nacionalinėje bibliotekoje, Barselona, Ispanija; Čiurlionio dailės galerijoje, Čikaga; Lietuvos banke, Vilnius; privačiose kolekcijose.

„...D. Ivanauskaitės kūryba mus perkelia į transcedentinės minties ir meninių pajautų pasaulį. Spalvotuose lino raižinio lakštuose, kur veriasi abstrakti erdvė ir ryškėja painios migruojančių formų trajektorijos, atpažįstame  seniai pasiilgtą mėlyno vakaro tylą, nenusakomą sodų žydėjimo svaigulį bei bauginančią miško tankmės paslaptį. Tai - vizualios meditacijos, gaubiamos lengvos poetinės skraistės, asociatyviai perteikiančios  ryšį su visur esančia gamta ir asmeniniu esaties išgyvenimu. “ Menotyrininkė G.Gurnevičiūtė / Susitikimas su Daliutės Ivanauskaitės kūryba./

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija