Kopos

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x120 cm
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Rimanto Grigaliūno tapyba pasižymi profesionalumu, puikiai įvaldytu koloritu, įvairia emocine nuotaika ir yra kompoziciškai subalansuoti. Nuotaika dažniausiai yra šviesi, optimistiška, praturtinta tam tikromis pasąmonės vizijomis. Savo tapyboje kūrėjas daug dėmesio skiria gimtajam miestui - Klaipėdai. Miesto savita architektūra ir senieji namai dažnai jungiami su neramia jūra, buriniais laivais, Dangės upe. Taip pat neatskiriama dailininko kūrybos dalis - jūra ir pajūris. Bangos ir smėlis paveiksluose užlieti šiltos vakaro šviesos, dailininkas daug dėmesio skiria jos žaismui pursluose, atspindžiams. Taip yra sukuriamas išskirtinis, romantiškas Mažosios Lietuvos etnografinis koloritas.

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija