Baltija 6

Technika: Aliejus, drobė
Dydis: 60x100 cm
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Valdas Ančeris yra pastaraisiais metais populiarumo stokojančio, tačiau dėl to tik išskirtinesnio marinistinio žanro atstovas, išreiškiantis save realistine maniera. Dailininko paveikslai įspūdingi savo realistiškumu - žiūrėdamas tarsi lauki, kol iš jų nusiris putota banga. Didelio formato drobėse šaltos jūros bangos su pribloškiančia jėga dūžta į krantą šilto dangaus fone, pro debesis žvilgčiojant saulei. Dailininkas su malonumu žaidžia šviesos atspindžiais, vandens purslais ir besimainančiomis spalvomis.

Valdas Ančeris sako, kad meilė jūrai jį lydi visą gyvenimą - galbūt dėl to, jog yra kilęs iš Klaipėdos ir dar dabar ten gyvena.

Dailininkas nuo 1996m. dalyvauja parodose.

 Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys