Technika: Tušas ant popieriaus
Dydis: 21,1x9,2 cm
410,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 102,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 40842

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Patirtis susikaupė per keletą metų vienam keliaujant su kuprine po vidurio aziją. Su žodžiu savižvalga susipažinau būdamas 11-kos metų. Iki šiol tai yra pagrindinis dėmesio nukreipimas, o kūryba - tai erdvė šiai patirčiai išreikšti. Pieštuką rankose turiu nuo mažens. Savo darbus įvardiju kaip simbolizmą. Jei netingėsi, pažvelgsi giliau ir susidraugausi - paveikslas tau atsivers.


Dinamiška stilistika - tai mano noras nepripratinti akies prie vieno ir to pačio. Gyvenimas yra dinamiškas ir nenuspėjamas.


Darbai filosofiški, elegantiški minimalistiški, galbūt gūdūs, bet teisingu požiūriu visad galima įžvelgt grožį ir patogumą.


Kodėl mano darbai tokie, kokie yra?
Noriu priminti žiūrovui, kad neužmirštų, koks neaprėpiamas yra jis ir jo patirtis gyvenime.