Keistuolis

Technika: Mišri technika
Dydis: 31x34 cm
271,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 1925

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Tapydamas Rimtautas Špokas niekada neleidžia sau liūdėti ir tai puikiai atsispindi ryškiaspalviuose jo darbuose.

Dailininkas naudoja ryškius kontūrus, linksmas, grynas spalvas ir dažnai renkasi vaizduoti stilizuotus įvairių gyvūnų atvaizdus, atkeliavusius iš animacijos pasaulio ir nevaržomos vaizduotės. Kai kurie jų tikri, kiti išgalvoti, dailininkas visada stengiasi jiems suteikti charakterį, kad žiūrovui jie keltų šypseną. Šie paveikslai puikiai tinka vaikų kambariui pagyvinti.

Aktyviai dalyvavo ir dalyvauja rengiant įvairius vizualinius protestus, bandant apginti naikinamą Lietuvos gamtą bei Vilniaus senamiestį. 

Rimtauto darbų yra įsigiję privatūs asmenys Australijoje, Brazilijoje, Kanadoje, D.Britanijoje, Vokietijoje ir, žinoma, Lietuvoje.

Popierius, pieštukas, tušinukas (tamsoje švytintis)

70x50 cm

770,00 €