Gėlės 7

Technika: Ryžinis popierius - tušas
Dydis: 36x36 cm
289,40 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 15616

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

"7 metus mokiausi Japonų ir Kinų tapybos technikų seji ir gombi ant ryžinio popieriaus.
Ši, seji technika, mane žavi (megstamiausia) iki šiol savo subtilumu. Prisilietus prie lapo, jau nieko negali pakeisti, jei nesigavo, imi naują lapą... ir vėl, viską nuo pradžių... Subtilūs, trapūs ieškojimai ir atradimai...

Dar ir kitos, mėgiamos kūrybos sritys nepaleidžia : keramika/skulptūra, tekstilė, Žemės Menas," - dalijasi dailininkė.

Jūratė, nors ir meistriškai įvaldžiusi piešinį, paėmusi teptuką leidžia sau drąsiai improvizuoti, žaisti potėpio ekspresija, pastebėkite, jis kaip gyvas, vingiuoja, raitosi, čia suplonėja, čia vėl išplatėja. Neretai dailininkė jį papildo ir smulkesnėmis detalėmis, o pastaruoju metu įneša ir vis daugiau spalvų, tačiau jos čia natūralios ir naudojamos saikingai. Ši subtili technika labai gražiai suskamba su trapiais, švelniais gamtos motyvais.

Studijos :

1977 m. Vilniaus  kolegija, Pedagogikos fakultetas
1984 m.   Kauno Taikomosios dailės mokykla - dekoratoriaus - apipavidalintojo specialybė
2007 m. Vilniaus Dailės Akademija , keramikos specialybė
2014 m. VŽDC   Plataus profilio kirpėjo specialybė
2017 m. VDA , Meno Terapija
2018 m. Maskvos Pozityvių technologijų Institutas. Meno Terapijos metodai

Nuo 1999 m. dalyvavo daugiau nei 180 įvairių parodų Lietuvoje ir užsienyje, surengė 24 autorines parodas.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija