Dropping the light

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 38x56 cm
644,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 161,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54567

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

„Prieš kelerius metus įvyko vienas iš nuostabių mano gyvenimo atradimų - susipažinau su akvarele. Permatoma ir švelni, subtili ir trapi, spindinti ir intensyvi, suteikianti visiškai neribotas galimybes pasidalinti tuo, kas slypi giliai sielos gelmėse. Nuo to laiko tapyba tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi ir būdu išreikšti savo pasaulio matymą ir patirtas emocijas. Šviesos žaismas, ryškiai spindintis išorėje arba slypintis giliai viduje, man yra nesibaigiantis teigiamų emocijų ir įkvėpimo šaltinis. Ne ką mažiau man svarbūs yra ir gilūs, tamsūs išgyvenimai, kurie galiausiai skatina dar labiau vertinti ir džiaugtis kiekvienu gyvenimo spektro momentu.

Per porą pastarųjų metu įvyko trys mano personalinės parodos, o taip pat mano kūriniai nuolat dalyvauja kolektyvinėse tarptautinėse parodose ir aplankė daugiau negu 10 šalių Europos, Azijos ir Amerikos regionose.

Taigi tęsiu savo akvarelinę kelionę ir džiaugiuosi galėdama pasidalinti jos akimirkomis su jumis!”