Jeigu būsi geras

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 100x120 cm
1 815,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 453,75 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Mantas Daujotas (g. 1993) – tapytojas ir muzikantas iš Kauno. 2017m. baigęs tapybos studijų bakalauro pakopą, surengęs porą asmeninių ir dalyvavęs keliose grupinėse parodose yra aktyvus ir perspektyvus jaunas menininkas. 

Nors dailininko vaizdavimo objektai keičiasi nuo tuščių pastatų ir gatvių iki albinoso krokodilo, visuose juntama ta pati nuotaika, ta pati tuštuma, spengianti tyla, išduodanti stiprų vidinį nerimą, kuris toks dažnas šiuolaikiniame pasaulyje. Atrodo, kad laikas juose sustojęs, viskas pakibę nenusakomame erdvėlaikyje. Taip autorius perteikia vienatvės, užsisklendimo, egzistencinio nerimo temas.

Apie savo kūrybą pats autorius pasakoja: "Mano paveikslai vaizduoja ne tai, kas yra, nutiko, rėkia ir prašosi dėmesio, bet tai, ko nėra. Pagrindinis veikėjas juose ir yra „gyvybė“, nes būtent jos ir pasigendame žiūrėdami į tuščias erdves. Kalbu apie visą tuntą žmogiškų emocijų, santykių peripetijų, sutarimo ir nesutarimo postūmių, dėl kurių štai ir stovime priešais monumentalų, didingą ir nelabai, sporto rūmų pastatą. Kitaip tariant, vienatvę, kaip žmogaus vientisumą su jį supančia aplinka bei to santykio emocinį turinį, o ne kaip tiesmukai liūdną išgyvenimą."

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija