Cryptopunk

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 70x50 cm
554,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 138,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 56535

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Esu aprangos dizaineris. Domiuosi mada, menu, stiliumi, fotografija, mokslu. Laisvalaikį sieju su kūrybine veikla. Tapyba mano gyvenime užima didelę dalį, tai yra mano hobis - užaugau tapydamas. Dėl savo sugebėjimo tapyti esu dėkingas savo tapybos dėstytojui Gvidui Latakui, kuris suteikė galimybę į tapybą ir kūrybą pažvelgti kitaip - kaip į atsipalaidavimo, nusiraminimo būdą. Niekad nepamiršiu Gvido tapybos paskaitų, kuomet tapant būdavo skaitomi graikų mitai, ko pasekoje, mūsų mokinių vaizduotė veikdavo pilnu pajėgumu.

Mano kūryba nenusistovi ties vienu stiliumi / braižu, nes to dar nenoriu, man patinka ekspermentuoti technikomis ir stiliais. Vis tik jaučiu, kad linkstu link vieno stiliaus, kuris laikui bėgant atsiskleis mano kūrybinėje veikloje. Dauguma mano paveikslų ir kūrinių gimsta spontaniškai. Pagautas emocijų negaliu nustoti tapyt kol nepabaigiu paveikslo. Nebijau drąsių potėpių, tykštančių dažų, grunto tepimo mentele ant drobės ir kontrasto, bet tuo pačiu mėgstu ir švelnius potėpius.

Esu surengęs personalines parodas telekomunikacijų kompanijoje "TELIA", Kauno Technologijos Universitete, Kauno kolegijoje.


Dalis mano kūrybos yra užsienyje (Islandijoje, Amerikoje, Anglijoje).
Mane įkvepiančios asmenybės: ES DEVLIN, Jackson Pollock, Helmut Newton, Sevda Alizadeh (Sevdaliza), Nick Murphy (Chet Faker), Demna Gvasalia, Virgil Abloh.