Miniatiūra apie žaliąjį ežerą

Technika: Aliejus, drobė
Dydis: 30x30 cm
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Esu Goda Lukaitė - jaunosios kartos tapytoja. Šiuo metu mano pagrindinis kūrybos motyvas ir įkvėpimas yra gamta. Gilinuosi į gamtos poveikį žmogui, joje sutinkamą ramybės jausmą. Paveikslų pavadinimuose skaičiai- jie suteikia įvairias užuominas. Galbūt koordinates, laiko, datos nuorodas, o gal žingsnių skaičių nueitą iki tam tikros vietos? Mėgstu tapyti didelio formato paveikslus. Jie puikiai papildo interjerą, bei praplečia erdvę. Tapyboje man svarbu profesionalumas, nuoširdumas, savitumas, tai ir bandau perteikti savo darbuose.

Esu surengus ne vieną personalinę parodą. Svarbiausios iš jų "'Psyche' ir gamta"- "Arkos" galerijoje, "Mano vidinis miestas" -"Pamėnkalnio" galerijoje, "Vis kitos vietos"- Vaikų ir jaunimo meno galerijoje. 

Nuo 2017 m. esu Lietuvos dailininkų sąjungos narė. Jaunojo tapytojo 2015 m. publikos prizo laimėtoja, viena iš Tapybos maršrutizatorių 2018 m. dalyvių. Aktyviai dalyvauju parodose, bei įvairiuose projektuose.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija