Soul Tribe

Nerin Gaa
Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 90x65 cm
1 275,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 318,75 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Neringa Zakšauskaitė yra baigusi Vilniaus dailės akademiją, Kauno dailės fakultetą. Jaunosios dailininkų kartos atstovė mėgsta eksperimentuoti su įvairiomis vizualaus meno formomis. Šiuo metu daugiausiai dėmesio skirianti tapybai ir skaitmeniniam menui. Vasaras leidžianti Nidoje, autorė semiasi įkvėpimo iš tenykštės gamtos, ieškodama harmoningiausių spalvų derinių, kontrastų ir kompozicijos. Neatsiejama kūrybos dalis yra žmogus: kūno linijos, dažnai rami veido išraiška ir kiek primerktos akys - tai apie malonumą ir vidinę ramybę.