Ruoškit suknias - šventės ateina

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 50x50 cm
320,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 36430

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

PAUKŠČIAI.

Mano meilė, nustebimas ir susižavėjimas, kaskart juos pamačius... Visa egzotika yra šalia mūsų. Juos vaizduoju ramybės būsenoje tam, kad perteikčiau silueto ir spalvų charakterį, būdingą konkrečiam paukščiui. Paveikslo fonas sąmoningai parinktas neutralus, kad neblaškytų žiūrovo dėmesio. Kiekvieną piešinį supa kaligrafinis užrašas, koks tai paukštis ir kaip skamba jo giesmė, jei tartume mums suprantamais skiemenimis ar šaukiniais. Taigi, tai tampa ir savotiška edukacija – paukščių pažinimas ir jų „kalba“.

MIESTAI. 

Jie įtraukia į save kaip bedugnė arba užgriūna kaip lavina - su savo istorija, nutrupėjusiu tinku, kultūra, skoniais, kvapais, garsais, veidais ir vibracijomis... Abejingumui vietos nelieka. Visada renkuosi kamerines kompozicijas, nes ir jose atrandu begales nuotaikų, spalvinių niuansų ir nesumeluotos didybės. Įkvėpimo galiu atrasti ir durų rankenoje ir kelių sluoksnių nutrupėjusiame bažnyčios tinke ir praeivio paliktam šalia kelio dviratyje... ir tai yra nuostabu.

SAKRALUMAS.

Ieškojimai ir atradimo džiaugsmas... Vieta, kurioje kai kurie esame, arba dar atrasime, o gal sugrįšime. Nusiraminimas ir paguoda. Džiaugsmas, Viltis ir Šviesa. Domiuosi krikščionybės simboliais ir ženklais. Įkvėpimą atrandu bažnytinėse giesmėse, jų žodžių prasmėje, maldoje....