Joninių žiedai

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 90x100 cm
Sukūrimo metai: 2024
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Mokėsi J. Naujalio meno mokykloje.

Studijavo tapybą Vilniaus dailės institute (dabar VDA) pas Vladą Karatajų, Antaną Kmieliauską, Arvydą Šaltenį, Algimantą Švėgždą. Toje pačioje kartoje mokėsi ir Arūnas Vaitkūnas, Audronė Petrašiūnaitė, Eugenijus Varkulevičius, Nomeda Saukienė.

Autoriaus kūriniai jus nukels į idilišką vaikystę kaime. Jonas Šidlauskas ir pats neslepia, kad dirba įkvėptas vaikystės prisiminimų, kaime prie Kauno praleistų vasarų. Ir dabar atšilus orams dailininkas iš miesto persikelia į kaimą, kur gali tapyti gryname ore, gamtos apsuptyje. 

Dailininkas kaip ir pirmieji modernaus meno atstovai impresionistai mėgsta plenerinę tapybą, jam svarbu užfiksuoti šviesos žaismą ir mirgėjimą, perteikti įspūdį. Per šį mirgėjimas ir skubrius potėpius paveikslai dažnai pakrypsta link abstrakcijos. Nors J. Šidlausko peizažai romantiški, jie nėra persaldinti ir kuria jaukią, svajingą atmosferą, kurios visada siekiame savo namuose.

Dailininko kūrinių yra privačiose kolekcijoje Lietuvoje, Vokietijoje, Japonijoje, JAV.