Manifestacija

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 80x60 cm
374,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 56862

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Tapyba – tai mūzų šokis, mano širdies muzika.

Kūryba ir vizualinis menas yra mano įgimta energijos išraiška, kuria noriu dalintis. Kaskart paėmusi teptuką į rankas pajuntu laisvę. Laisvė kuria grožį, o grožį aš suvokiu ne kaip tobulumą ar suvaržytą apibrėžtumą, o kaip atvirą akimirkos priėmimą. 

Savo darbuose vaizduoju sapnų ir tikrovės, svajonių ir nepažintų pasaulių vaizdus. Mėgstu palikti paslaptį – tai mano bendravimas su žiūrovu, nes kiekvienas savo žvilgsniu gali suteikti prasmę. 

Piešiu nuo mažens. Baigiau Joniškio Meno Mokyklos dailės skyrių, 2016 metais baigiau Londono Hertfordšyro universitetą, kuriame įgijau iliustracijos bakalauro laipsnį. Esu surengusi parodas Londone bei saulėtame Kipre, kuriame gyvenau ne vienerius metus. Įkvėpta šviesos ir gamtos grožio tęsiu savo kūrybos kelią.