EUFORIJA

Technika: Aliejus, drobė
Dydis: 120x110 cm
770,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 192,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54363

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Dailininkė Laima Kriukelienė gyvena ir kuria Utenoje. 1982 metais baigė Šiaulių pedagoginį institutą ir įgijo dailės mokytojos specialybę. Su pedagoginiu ir kūrybiniu darbu nesiskiria iki šiol. Nuo 1996 metų dirba dailės dalykų dėstytoja Utenos dailės kolegijoje.

Kuria sieninę ir molbertinę tapybą, grafiką, erdvines kompozicijas.

Daugiau nei per 30 kūrybinio darbo metų yra sudalyvavusi dešimtyje grupinių parodų, vykusių Utenoje, Zarasuose, Vilniuje, Kaune, taip pat – įvairiuose Lietuvos muziejuose, galerijose, bei surengusi dapie 40 autorinių kūrybos darbų parodų.

Išleido knygas: Dailės terapija (2009), Nuo simbolio iki simbolizmo (2009), Nuo natiurmorto iki figūrinės kompozicijos (2009). Tarptautinės parodos „Angelas ir paukštis“ Utenos kraštotyros muziejuje laureatė (2005).

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija