Saulės miestas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x60 cm
554,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 138,50 €

Su mokesčiais
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 52125

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Vytautas Koženiauskas Norberto gimęs 1958 m. Ketvirtos kartos kaunietis, turintis nuostabią šeimą. Nuo 2010 metų Lietuvos tautodailės sąjungos narys. 

Piešti patiko nuo mažų dienų, piešiau visur ir net mokykloje per pamokas.

Kai paaugo vaikai, pradėjau tapyti ant drobės, atsirado daugiau laiko savo gyvenimo aistrai.

Techniką kūriau pats, bandydamas įvairiais dažais, žeme, moliu, žolėmis, rūdimis, popieriumi, medžiu. Taip ir buvo sukurti mano paveikslai. Šią techniką naudoju ir iki šių dienų. 

Man didžiausias įvertinimas, kai žmonės puošia savo namus mano tapytais paveikslais. Tai mane įkvepia kurti toliau!

 Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys