Rojaus obuoliukas. Iš ciklo „Angelėlių pasakojimai"

Technika: Mišri technika
Dydis: 32x23 cm
122,00 €
Su mokesčiais
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 47189

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Domėtis menu, kurti pradėjau ankstyvoje vaikystėje. Nepamenu savo pirmojo piešinio, tačiau noras kurti įtraukė mane į nesibaigiantį kūrybinį procesą, kuris tęsiasi iki šiol. Kūryba man visada buvo svarbi kaip saviraiškos priemonė, leidžianti išreikšti ir atskleisti save.

Baigus studijas veikla tiesiogiai susijusi su kūryba: vaikų meninis ugdymas, edukacijų vedimas, darbas reklamos srityje, sienų dekoravimas ir kt. Dalyvauju grupinėse parodose, rengiu personalines darbų parodas.

Darbams atlikti naudojamos pagrindinės priemonės - tušas, plunksna, markeriai, akrilinis tušas, akrilo dažai, popierius, drobė. Man artima grafika, tačiau neslėpsiu, kūryboje įdomūs ieškojimai - neįprastų technikų ir priemonių atradimas bei prisijaukinimas.Žiūrovas turėtų nustebti, nes mano kolekcijoje yra darbų kvepiančių jūra, saule, kopomis, smėliu ir gera kava.Taip kurdama jaučiuosi laisva, neįsprausta į jokius rėmus, galinti eksperimentuoti. Tyrinėjimai, bandymai - tai patirčių kelias, raktas į stebuklingą pasaulio pažinimą. Esu vedina smalsumo, noro patirti nauja, neišbandyta. Tai tarsi žaidimas formomis, spalvomis, linijomis, dėmėmis, skirtingomis medžiagomis.

Smagu, kai įkvėpimas aplanko dirbant. Jei lauksiu mūzos, gali tekti jos laukti ilgai - ji gali ir neateiti, neaplankyti.

Laikas kūrybai - laikas sau. Ši veikla - tai savotiška meditacija, pokalbis su savimi, savęs ir pasaulio pažinimas. Savo darbuose noriu perteikti džiaugsmą, geras emocijas, dovanoti pasauliui ramybę, jaukumą, šviesą. Norėčiau, kad žiūrovai, pažiūrėję į mano darbus, galėtų pasinerti į poilsio ir ramybės, jaukumo ir šviesos oazę.

Įkvepiantys šaltiniai - mane supanti aplinka, gamta, gyvūnija ir augmenija, žmonės, su kuriais bendrauju, žmonių santykiai, išgyventos vienokios ar kitokios emocijos, situacijos iš gyvenimo.