The River

Technika: Mišri technika - drobė
Dydis: 80x60 cm
1 580,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 395,00 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 42952

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Vilniuje gimęs ir kuriantis menininkas savo pagrindu laiko tapybą, dažus (aliejus, akrilas), tačiau nevengia ir kitų technikų. 

"Kažkada pradėjau nuo grafikos, mėgstu pastelės trapumą. Kartais visai smagu suregzti, suklijuoti koliažą ar asambliažą. Įdomu ir skulptūra. Manau, svarbu pirma pajusti darbą, jo spalvą, nuotaiką. Tai gali būti akimirka iš sapno, perskaityta frazė, muzikos motyvas, kelionės įspūdis, ar tiesiog kino filmo fragmentas... Bet kas. Svarbiausia pajusti. Turinys paaiškėja darbo eigoj... Dažniausiai, žiūrovas vis tiek mato ir jaučia savaip. Visada įdomu klausytis kaip mano darbą interpretuoja kiti. Išgirstu tiek netikėtų versijų..." - sako dailininkas. 

Dailininkas yra surengęs personalines parodas Vilniuje, Marijampolėje, Biržuose. Dalyvauja pleneruose. Jo darbai gyvena Lietuvoje, kitose Europos šalyse, Amerikoje.