Ant drobės aš šoku

Technika: Akrilas - popierius
Dydis: 51x39 cm
410,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 102,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 38175

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Jaunosios kartos tapytoja Agota Bričkutė gimė 1993 m. Klaipėdoje. 2016 m. įgijo Menotyros bakalauro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete, Menų fakultete. Nuo 2017 m. pradėjo žengti tapybos keliu. Nuo 2019 m. dalyvavo jau virš 15-ikos personalinių ir grupinių parodų. Autorės paveikslai priklauso privatiems kolekcionieriams Lietuvoje bei užsienyje.

Pasitelkdama portreto žanrą bei savitai stilizuodama žmogaus vaizdinį, autorė siekia personifikuoti emocijas, suteikti joms vizualų ir apčiuopiamą pavidalą. Tuo tarpu peizažo žanrą dailininkė transformuoja į "sapnovaizdį", kuriame ryškiu koloritu, dekoratyviomis, transformuotomis formomis dailininkė kuria savitą, simbolišką gamtovaizdį, neretai perteikiantį glaudų žmogaus ir gamtos santykį.

Tapyboje Agotai ypač svarbus intuityvus, automatinis, pasąmonės impulsus išlaisvinantis kūrybos procesas. Ne veltui, dailininkės kūrybos metodas dažnai remiasi siurrealistų plėtotu automatizmo principu. Spontaniškai kilę vaizdiniai tapybos metu susidėlioja į simbolišką ir alegorišką pasakojimą apie žmogaus būtį, jo psichologijos niuansus.

Straipsniai:

A. BRIČKUTĖS KŪRYBOJE - KOSMINIAI PEIZAŽAI IR JAUSMŲ PASAULIO KRAŠTOVAIZDIS (autorė - menotyrininkė Ainė Jacytė)

TAPYTOJA A. BRIČKUTĖ PRABILS "LAISVŲJŲ ASOCIACIJŲ KALBA" (Kaunodiena.lt informacija)

Agota Olimpija Bričkutė: "Mano kūriniai yra visokie, kaip ir mano pačios asmenybė. Faktas, jog spalvingi!" (Autorė - kultūros žurnalistė Jurga Petronytė)

MENOTYRININKEI AGOTAI BRIČKUTEI TAPYBA - AKISTATA SU SAVUOJU ŠEŠĖLIU (Autorė - kultūros žurnalistė Aistė Noreikaitė)

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai