Be pavadinimo

Technika: Aliejus, drobė
Dydis: 90x70 cm
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Arnoldas Švenčionis 1991 m. Vilniaus Dailės akademijoje įgijo skulptūros specialybę. 

Iš karto po studijų teko dalyvauti jubiliejinių litų "Respublikos atkūrimo", "Nepriklausomybės" temų konkursuose. Buvo įvertintas prizine vieta, apdovanotas premija, labai džiaugiasi šiuo pasiekimu. Tai buvo jo kūrybos pradžia. 

Vėliau daugiau dirbo su granitu, medžiu, o kai sąnariai nuo darbo su pneumatiniu kaltu ar plaktuku pavargdavo, ilsėdavosi su teptuku rankose. Savo kūryboje stenėsi pateikti žiūrovui informaciją per nuostabiausia, ką Dievas sukūrė - žmogų, jo kūną. 

Kiekvieno piršto judesys, žvilgsnis, kūno poza - tai kalba, nuotaika, emocija, kuri beje daug informatyvesnė, subtilesnė, įtikinamesnė, negu tai pasakytum žodžiais. 

Taip pat laikė save turinčiu gerą humoro jausmą - darbuose tai irgi matosi.