Audra

Technika: Aliejus, akrilas, kartonas
Dydis: 44x71 cm
410,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 102,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 50357

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Gimiau Panevėžio rajone, Stultiškių kaime.  Nuo 1974 metų aktyviai dalyvauju grupinėse parodose bei rengiu personalines parodas. Nuo pat ankstyvosios kūrybos, man rūpėjo nežemiški pasauliai, vizijos. Mano  kūrybos tikslas – išlaisvinti žiūrovo fantaziją ir panardinti jį į neregėtas erdves, įtraukti žiūrovą į mano sugalvotos vizijos pasaulį.

Mano darbai yra inspiruoti savianalizės, žmogaus santykio su pasauliu bei savimi. Kurdamas pasikliauju tik savo paties fantazija, išgyvenimais ir asmenine gyvenimo filosofija. Tai vizualūs pasakojimai, apipinti paslaptingų istorijų, pasakų, mitų.  Drobėse vyrauja šiltų spalvų paletė, ramybė ir harmonija.

2005 metais suteiktas Meno kūrėjo statusas.

 

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija