Žiemos sodas

Eglė Brazė
Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 60x80 cm
771,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 192,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Esu mokslininkė, biologijos mokslų daktarė. Kažkada vaikystėje teko rinktis – mokslas ar menas. Nuėjau mokslo keliu, tačiau kūrybiškumas niekada nedingo iš mano gyvenimo. Išbandžiau daugybę įvairių rankdarbių technikų, kūriau bižuteriją, netgi papuošalus iš popieriaus. Galiausiai įstojau į juvelyriką, nusprendusi prisijaukinti metalus. Pirmą mandalą nupaišiau kompozicijos paskaitoje ir užkibau. Mane žavi simetrija. Į darbus įdedu labai daug laiko. Manau, kad tiek moksle, tiek tapyboje atsispindi mano preciziškumas, dėmesys detalėms, kruopštumas ir begalinė kantrybė. Tapyboje, skirtingai nuo mokslo, stengiuosi neturėti jokio išankstinio plano. Viskas prasideda nuo pirmo taško, o jau tada prasideda spalvų ir formų žaismas. Tai mano poilsis, meditacija, tai mano saugus kampelis. Jei mano paveikslas stebėtojui sukeltų bent dalį to malonumo, kurį jaučiu juos tapydama, tai būtų didžiausias įvertinimas.