Tarpdurys

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 100x70 cm
332,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 50137

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Vakarė Armonaitė (g. 2002) yra jaunosios Lietuvos grafikų ir tapytojų kartos atstovė, studijuojanti grafikos bakalauro programą Vilniaus dailės Akademijoje.

Vakarė aktyviai lavina įgūdžius mene jau nuo 2018 metų, yra baigusi Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklą, dalyvavo specialioje absolventų kūrybinėje grupėje. Toliau formavo meninę raišką individualiai bei privačiose studijose su Rimantu Aitmanu bei Luku Eugenijumi Kolmogorcevu (2019 m.)

Vėliau nuo 2020 metų kūrybine veikla užsiėmė Vilniaus dailės Akademijos tapybos ir piešimo studijose, o nuo 2021 m. VDA studijuoja grafikos bakalauro programą, užsiima savarankiškais projektais, rengia personalines parodas atvirose erdvėse.

Vakarės meninis braižas platus, pasižymi laisvu, ryškiu potėpiu. Vaizduojami objektai dažnai abstrahuojami, taip užmezgamas intelektinis ryšys su žiūrovu. Tokia raiška padeda ne tik savotiškai kalbėtis su stebėtoju, bet ir pačiai menininkei prisistatyti, analizuoti ir pateikti save kitiems.