Kompozicija 3

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 60x80 cm
770,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 192,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 27532

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Nepaisant ilgo kūrybinio kelio, Vaclovas Vekerotas neprisiriša prie vieno žanro, todėl jo repertuaras gana įvairus: gamtovaizdžiai, abstrakcijos, senamiesčio vaizdai, marinistiniai paveikslai su Kuršių Nerijos žvejų laivais. V. Vekeroto kūrybai būdinga tirpstanti, tai išplatėjanti, tai pranykstanti linija ir laisvi, ekspresyvūs potėpiai, kuriuos apjungia retkarčiais pasirodantis konkretesnis piešinys.

Dailininkas gimė 1948 metais. 1973 m. baigė Vilniaus dailės akademiją. 

Yra Nidos Plenero Asociacijos narys. Kiekvienais metais dalyvauja pleneruose. 

Šiuo metu daugiausia dirba su grupe "Plekšnė".