Dating in the rain

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 70x90 cm
2 390,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 597,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54882

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Iš Moldovos kilusį ir dabar Lietuvoje, Klaipėdoje gyvenantis dailininkas Serghei Ghetiu mūsų galerijoje užima garbingą vietą tarp populiariausių realistų.

Nors pats autorius sako, kad nenori prisirišti prie vieno žanro, jam įdomu užfiksuoti drobėse įvairius dalykus, pastaruoju metu kūryboje dominuoja portretai, o dažniausiai juose matome moteris, šokėjas. Per jų pozas, veido išraiškas, žvilgsnius autorius stengiasi perteikti emocinę būseną, jausmą, tai, kas dedasi žmogaus viduje. Ir būtent Serghei Ghetiu kūryboje realizmas visiškai nereiškia šaltumo, mechaniško realybės atkartojimo - priešingai, jis puikiai pasitarnauja užfiksuojant menkiausią veido virptelėjimą, smulkiausią niuansą. Nors autorius mėgsta detales,  jomis neužsižaidžia ir paveikslų neperkrauna. Pastebėsite, kad paprastai daugiausia detalių ir yra žmogaus veide, dramatiškai krentančiose drabužio klostėse, o fonui autorius renkasi ekspresyvesnę, laisvesnę techniką - toks derinys ne tik padeda dar geriau perteikti nuotaiką, bet ir nevargina akies, padeda išskirti akcentus.

Dėl šio realistinės ir laisvos tapybos derinimo Serghei Ghetiu darbai puikiai atrodys ir šiuolaikiniame, ir klasikiniame interjere.

Apdovanojimai:

American Arts Award 2021 konkurse laimėjo 6 prizines vietas pagal kategorijas:

Kategorija:IMPRESSIONISM - HUMAN - 1st Place "Je Suis Ballerine III" 60x75cm Oil on canvas.

Kategorija:PORTRAIT OF SOMEONE NOT FAMOUS - 1st Place-Tie "The Birdman Mime" 75x60cm Oil on canvas.

Kategorija:OIL - HUMAN FIGURE - 2nd Place "Lost In The Rain" 65x80cm Oil on canvas.

Kategorija:REALISM OR IMPRESSIONISM - LANDSCAPE WITH LIFE - 2nd Place-Tie "Catch Me If You Can!" 75x60cm Oil on canvas.

Kategorija:IMPRESSIONISM - HUMAN - 3rd Place-Tie "The Girl With The Eyes Of The Whole World" 50x60cm Oil on canvas.

Kategorija:EXPRESSIONISM - HUMAN FIGURE - 4th Place-Tie "I Will Write Your Name With Rain!" 65x80cm Oil on canvas.