Peliuko Mikio Evoliucija 4014

Technika: Asambliažas
Dydis: 110x54 cm
716,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 179,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 55843

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Gimė 1962m.01.21. Plungėje. Šiuo metu gyvena ir kuria Šėtoje, Kėdainių raj. Yra savamokslis menininkas, išbandęs jėgas fotografijoje, tapyboje ir skulptūroje. Naudoja netradicines medžiagas savo kūriniams. 7-ių meno forumų ,,Homo ludens‘‘ dalyvis. Forumo metu sukurtos skulptūros ir dabar puošia Jonavos miestą. Nuo 1989 m. dalyvauja kūrybiniuose procesuose ir yra surengęs ne vieną personalinę parodą Lietuvoje ir užsienyje.

Šiam menininkui būdingi nesibaigiantys eksperimentai ir kasdieniai ieškojimai su netradicinėmis mene raiškos priemonėmis. Taikant kelis pagrindinius vaizduojamojo meno principus: kompoziciją, formą, spalvą iš utilizuotų mechaninių prietaisų dalių ir kitokių žmogaus buities rakandų, savo fantazijas menininkas transformuoja į esamų ir mistinių būtybių formas. Jos kruopščiai tobulinamos ir šlifuojamos, kartais net metus, kol galiausiai gula ant joms skirtų priderintų paviršių: lentų , plokščių ir kitko, virsdami asambliažais.

Todėl šio autoriaus darbai visada pasižymi savo išskirtiniu originalumu.

Nuo 1989 m. dalyvauja kūrybiniuse procesuose ir yra surengęs ne vieną personalinę parodą Lietuvoje ir užsienyje. 


Ryškiausios iš jų:

1996 m. "Kanaleto" galerija "Varšuva" (Lenkija).

1997 m. "M.K. Čiurlionio" galerija Čikagoje (JAV). 

1999 m. "M.K.Čiurlionio" galerija Kaune (grupinė paroda).

2002 m. "Blik"‘ galerija Stokholme (Švedija). 

2011 m. Tarptautinė paroda Desio (Italija). 

2014 m. "Galerie mare Liberum" Hamburge (Vokietija).

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija