Jūros dugne

Technika: Aliejus - kartonas
Dydis: 70x70 cm
680,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 170,00 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius
K. Česonytė baigė Mažeikių dailės mokyklą.
Pirmą aliejinės tapybos darbą ant drobės nutapė 2008m.
Autorė apie kūrybą: "Savo tapyba nesiekiu atkartoti to, ką atlieka fotografija. Savo tapyba nebandau niekam įtikti ar patikti. Aš nekuriu "populiaraus meno", noriu būti ir esu ten, kur veda mano rankos potėpiai ir spalvos. Pradėjusi tapyti, niekada nežinau, kaip galiausiai atrodys mano darbas, nes pradžia žada vieną, o pabaiga - ką kita." 

K. Česonytės paveikslai - tai ekspresionistinės tapybos variacijos: virpantis potėpis, energingi teptuko mostai, išraiškingos dažo faktūros, kuriomis ji neretai tarsi "lipdo" figūras, daiktus, peizažo elementus.
Žanro požiūriu jos kūrybos amplitudė yra gana tradicinė. Joje dominuoja peizažai, menininkė yra nutapiusi ir seriją natiurmortų, nemažai urbanistinių vaizdų, vieną kitą apibendrintą portretą.
Tačiau kiti K. Česonytės tapybos aspektai suartina ją ne tiek su klasikine modernizmo daile, kiek su šiuolaikinio medijuoto pasaulio vaizdais. "Mano darbo įrankiai - kompiuteris ir virtuali erdvė", sako ji. Tapybos vaizdiniai į menininkės paveikslus ateina ne iš realybės, o iš virtualios, arba - antrinės tikrovės. Tačiau kūrybingai menininkei tai tėra tik tramplinas, arba - starto signalas, išlaisvinantis vaizduotę ir ranką. Dažniausiai jos darbuose antrinė tikrovė, arba - atsitiktinis motyvas ir kūrėjos vaizduotė neišskiriamai susipina. Šiuolaikinių medijų sufleruojami vaizdiniai tampa autentiškais, pačios tapytojos giliai ir jautriai išgyventais.
Menotyrininkė Kristina Stančienė
2015m. liepą "Pylimo galerijoje" buvo surengta pirmoji personalinė tapybos paroda "Ateinu".
Šiandien ji yra nutapiusi apie 200 darbų. Daugiau nei 50 darbų yra įsigiję privatūs asmenys, dalis kūrinių padovanoti.