JPG.17

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 65x55 cm
590,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 147,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54328

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Gerda ankstyvą vaikystę praleido žaisdama tėčio dailės studijoje ir stebėdama jo darbą. Augant susidomėjimui menu, tėvai paskatino siekti meninio išsilavinimo, pirmiausia, Adomo Brako menų mokykloje, o vėliau - Gray's School of Art (Roberto Gordono universitete). Gerdos kūrybinė tapatybė susiformavo, kai studijavo universitete. Savo paveikslus ir iliustracijas ji naudoja kaip vizualinį dienoraštį, kuriame vaizduoja tikrovę su žiupsneliu prieskonių.

Gerdos paveikslai figuratyvūs, tačiau vietoje žmonių čia vaizduojami gyvūnai, apsupti mums įprastos aplinkos, užsiimantys mums įprastomis veiklomis. Kaip sako pati autorė, gyvūnai atspindi skirtingas jos asmenybės puses. Paveiksluose jie tyrinėja aplinką, džiaugiasi gautais diplomais, darosi asmenukes. Autorė sako, kad tapė šią seriją kaip dienoraštį, tačiau nenorėdama piešti daugybės autoportretų, nusprendė pakeisti save skirtingais gyvūnais. Tokiu būdu jos kūriniai tapo ir universalesni - šiuose gyvūnuose dauguma galime atpažinti ir save.

Gerdos kūryba buvo pristatyta "New Designers 2019" Londone, įvairiose meno mugėse Lietuvoje, pavyzdžiui, Jūros Šventėje Klaipėdoje ir Vilniaus Dienose.

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai