Mėlyni toliai

Technika: Pastelė - popierius
Dydis: 49x35 cm
212,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 51785

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Lino Lapkričio mėgstamiausias vaizdavimo objektas - moteris.

Vaizduodamas moteris Linas labiausiai mėgsta naudoti pasteles - jų minkštumas geriausiai atspindi išorinį grožį, švelnumą, o viską kas slypi po tuo, palieka paslaptyje. Dėl to niekada nežinai, kokia toji moteris paveiksle galėtų būti iš tiesų. Ar ji aistringa? Ar jai patinka jazminų kvapas? Apie ką ji svajoja? Ar ji pavydi? Dėl ko ji puošiasi? Ar ji iš tiesų liūdi ar tik apsimeta? Ką ji slepia? Ar ji bent jau tikra ar tik miražas?

Čia ir slypi L. Lapkričio paveikslų įdomumas - visi klausimai paliekami atsakyti žiūrovui.