Nešantis gyvybę

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 110x60 cm
1 670,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 417,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 48626

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

„Mano esybei yra artimas pasaulio suvokimas per SPALVAS ir FORMAS, kurias užpildau suteikdama prasmę. Ryškiausi mano gyvenimo etapai suranda atspindį gimstančių kūrinių stiliuje, bei atlikimo būde. Todėl mano kūryba yra įvairialypė – kartais pasireiškianti dekoratyviais motyvais, bei simbolių kalba, kartais harmonijos ieškojimais Mandalų kūrime arba švelniais ir skaidriais potepiais drobėje, o kai pajaučiu drobių formatų ribotumą, mėgaujuosi tapyba ant medinių baldų, sienų, namo langinių.”

Gimė: 1971 03 29 Gyvena Rokiškyje. 

Studijos: 1987-1991 Telšių taikomosios dailės mokykla. Meninis trikotažo modeliavimas. 2010-2013 Panevėžio kolegija, Rokiškio filialas. Kultūrinės veiklos vadyba. Profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

Veikla: Nuo 1997m. Rokiškio dailininkų klubo „Roda“ narė. Nuo 2010 VšĮ „Saviugdos centras“ kultūrinių renginių vadyba, organizavimas.

2017m. menininkei suteiktas meno kūrėjo statusas.

Dailininkė yra surengta 10 personalinių parodų ir dalyvavusi virš 60 grupinių parodų, projektų, meninių akcijų, aukcionų.

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija