Aukso dulkės

Technika: Mišri technika, akvarelinis popierius
Dydis: 27x27 cm
230,00 €
Su mokesčiais
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Dvigubas paspartavimas.
Išmatavimai su rėmu 27X27 cm
Darbo dydis: 15X15 cm

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Esu kaunietė. 1996 m. baigiau grafikos studijas St. Žuko taikomosios dailės technikume. Vėliau tęsiau studijas VDA Kauno dailės institute, taikomosios grafikos katedroje, kur 2002 m. įgijau Menų Magistro laipsnį.

Turbūt grafikos specialybės įtakota, savo darbuose kuriu mažas scenas, kuriose daug įvairių detalių. Jas kruopščiai dėlioju, lyg mažą dėlionę. Gamta savo spalvomis, vaizdiniais, gyvybės gausa ir formomis suteikia impulsą kūrybai. Todėl mano darbuose svarbiausią vietą užima augalai, paukščiai. Dirbu su mineraliniais dažais, akvarele, tempera.

Autorinė paroda skirta „Mediko dienai” – Kauno Kalniečių poliklinika. Kaunas, 2012 m.

„Kinų tapyba” – Kauno valstybinė filharmonija. Kaunas, 2010 m.

„Kinų tapyba” – Pranciškonų vienuolynas. Vilnius, 2010 m.

„1000 žiedų Lietuvai” – Pranciškonų vienuolynas. Vilnius, 2009 m.

„Iš bambuko sodų” – „Balta” galerija. Kaunas, 2009m.

Tarptautinis tekstilės meno ir eksperimentų simpoziumas NAUJAS POŽIŪRIS. Kaunas, 2008 m.