Pakeliui

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 90x70 cm
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

1987 metais Kaune gimusi dailininkė yra baigusi Vilniaus dailės akademiją. Menininkė nuo mažens piešia ir tapo, ji mano, kad žmogaus kūnas yra gražiausia ką galėjo sukurti gamta. 

Renatos darbams būdinga monochrominė spalvinė gama - taip žvilgsnis koncentruojamas į judesio plastiką. Kūno kalba – judesiais išreikšta nuotaika, jausmai, išgyvenimai. Meilė, ilgesys to, šalia kurio širdis rami.

Nesant spalvų pagrindine išraiškos priemone tampa plastiška linija, tai išnyranti į šviesą, tai vėl pranykstanti tamsoje. Per rankos gestą, kūno linkius, kūno pasisukimą kalbanti apie vidinę būseną.