SKAIDRUMAS

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 80x100 cm
Sukūrimo metai: 2023
500,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 125,00 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Kūryba ir įkvėpimas teka mano venomis. Neįsivaizduoju gyvenimo be malonumo, kurį suteikia spalvos, potepiai, tekstūros, eksperimentavimas įvairiomis technikomis, medijomis ir priemonėmis. Tvirtai tikiu, kad menas gyvenimą gali paversti spalvingesniu, pozityvesniu ir prasmingesniu.

Po studijų (VDA) ilgus metus dirbau grafikos dizainere, bet širdis visuomet ilgėjosi absoliučios meninės išraiškos laisvės. Nuo 2017 m. esu sėkmingai veikiančios suaugusiųjų tapybos studijos įkūrėja, mokytoja ir įkvėpėja.

Tapymo procesas man yra panaši į keliavimą be žemėlapio. Esu tik aš, balta drobė ir spontaniškas pasitikėjimas intuicija. Vidinis žinojimas, kad nueisiu ten, kur karaliauja harmonija ir tylus vidinis pasitenkinimas. Kompozicija, tekstūros, pustoniai, ritmas, kontrastas, be abejo, taip pat yra šio proceso dalis - stipri palydovė ir pagalbininkė.  

Abstrakcija man, tai šokis tarp žinojimo ir nežinojimo – balanso, tarp įtampos ir begalinio malonumo, paieška. Tyloje ir vidiniame susikaupime šis užburiantis procesas gali tęstis ne vieną valandą. Gilus minčių ir emocijų išjautimas, vidinis įsiklausymas, yra tiek kuriančio, tiek stebinčio abstrakciją dalis. Sveiksta abu, nes išstumti jausmai įgavę spalvą ir formą verčia busti iš sąstingio ir keistis.