Saulėlydis virš tvenkinio

Technika: Akrilas, drobė
Dydis: 100x81 cm
Sukūrimo metai: 2024
1 539,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 384,75 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Danguolė Šerstinskaja piešti pradėjo ankstyvoje vaikystėje. Visą gyvenimą Danguolę menas lydėjo įvairiomis formomis: nuo įgūdžių realizavimo akademiniame piešime iki ekspresionizmo tapyboje. Dailininkės kūryboje dominuoja gyvūnai, kuriuos ji tapo ryškiomis, grynomis spalvomis, ir augaliniai motyvai, kuriuos autorė stilizuoja, perkeičia ir išdėsto įmantriomis kompozicijomis. Pridėjus besiliejančias spalvas jie atrodo tarsi kitų pasaulių regėjimai, keisti visatos labirintai, švelniai hipnotizuojantys žiūrovą.
Užsienyje dailininkę jau įvertino žymiausios meno galerijos, net 37 kartus menininkė apdovanota "American Art Awards" konkurse, kuriame darbus vertina 25 geriausios Amerikos galerijos ir muziejai. 2018 metais menininkė šiame konkurse laimėjo pagrindinį Masterpiece prizą. Danguolės darbai buvo eksponuojami Ispanijos, Italijos, Amerikos, Norvegijos galerijose, bei publikuojami spaudoje.
Menininkė yra šių meno organizacijų narė:
"International Guild Of Realism" (JAV), Mondial Art Academia (Prancūzija), "The Society Of Animal Artists" (JAV)