HARUM SCARUM

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 70x70 cm
950,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 237,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Tapyboje renkuosi abstraktų naratyvą, ekspresyvią meninę raišką. Atsipalaiduoju ir leidžiu linijai judėti įvairiomis kryptimis. Tapau be įtampos. Linija, dar viena linija ir dar… Stilistiką ir spalvinę gamą lemia vidinė būtinybė: emocijos, jausmai, sprendinių paieškos ir kt. Sukurti kūriniai neatsiranda savaime. Tai - vidinės jausenos reguliuojamas meninės kūrybos veiksmas, kuris turi pradžią ir pabaigą. Mane domina tai, kas slypi anapus racionalumo. Tai, kas iš anksto nenumatyta, nepaskaičiuota. Kūryboje puoselėju autentišką, iracionalų pradą, simbolinį siužetą. Įdomu išbandyti nepažinumo ribas. Tapyba lyginu su šokiu. Jei vidus nori veržtis iš laimės - nevaržau savęs, jei nori raudoti - leidžiu tai padaryti. Kiekvienas kūrinys yra savitas. Kiekvienas kūrinys - tai mano laikas, mano gyvenimo dalelė žiūrovo akims ir sielai. 

Gimiau ir užaugau Vilniuje. Vytauto Didžiojo universitete įgijau meno pedagogikos kvalifikaciją, Vilniaus dailės akademijoje - menų magistro kvalifikacinį laipsnį (specializacija - vitražas). Dalyvauju grupinėse parodose, pleneruose Lietuvoje ir užsienyje. Esu surengusi ne vieną personalinę parodą.