Sea coast

Technika: Aliejus - popierius
Dydis: 18x22 cm
Galerija Paveikslai.lt
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Savamokslė tapytoja, kurią piešimas ir tapyba sekė nuo pat vaikystės. Dabar Daiva savo darbuose naudoja įvairias technikas - aliejinius dažus, akrilą, pastelę, spalvotus pieštukus, mėgsta tapyti skirtingus objektus ir skirtingais stiliais, eksperimentuoti, nes sako, kad antraip tiesiog būtų nuobodu ir nė kiek nebijo naujų iššūkių.

Šiuo metu autorę užvaldžiusi mistika, žmogaus ir visatos slėpiniai, anapusybė. Kaip sako autorė, ne į visus klausimus turime atsakymus. Būtent šie neatsakyti klausimai ją ir domina. Nesvarbu, ar kūrinys būtų figuratyvus ar abstraktus, žiūrovui susidaro rūko, pro jį prasiskverbiančios paslaptingos šviesos įspūdis, tarsi akys mus galėtų apgauti. Dailininkė neretai pasitelkia tamsesnių spalvų paletę taip tarsi pabrėždama, kad tam tikra prasme patys esame tamsoje ir tik apčiuopomis nujaučiame kai kuriuos dalykus.

Dauguma per pastaruosius keletą metų sukurtų paveikslų iškart rado savo namus ir iškeliavo ne tik į įvairius Lietuvos miestus, bet ir į užsienį (Prancūziją, Vokietiją, Olandiją).

2018-2020 m. studijavo Vilniaus Dizaino kolegijoje mados dizainą.

2022 m. balandį surengė pirmąją personalinę parodą Vienoje (Austrija), privačioje galerijoje "The Gallery Steiner".

2022 m. liepą paveikslas "Tyla" atrinktas į Vilniaus miesto savivaldybės ir „JCDecaux Lietuva“ projekto "Menas be stogo" virtualią galeriją.

2022 m. sudalyvavo tarptautinėje mugėje "Affordable Art Fair Amsterdam"

2023 m. sudalyvavo tarptautinėje mugėje "Affordable Art Fair Brussels"

2024 m. sudalyvavo tarptautinėje mugėje "Affordable Art Fair Stockholm"

2024 m. sudalyvavo tarptautinėje mugėje "Affordable Art Fair Brussels"

2024 m. sudalyvavo tarptautinėje mugėje "Affordable Art Fair Berlin"

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Dalyvauja parodose užsienyje

Dalyvauja parodose užsienyje

Tušas ir šiek tiek akvarelės, tapyta ant labai aukštos kokybės xuan popieriaus. Užmontuota ant xuan popieriaus

35x46 cm

255,00 €