Vakarykštė nuotaika

Dalia Slep
Technika: Akrilas, drobė
Dydis: 100x100 cm
734,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 183,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 56011

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

"Tapyba man tai paties menininko atspindys, takotas j supanios aplinkos, kurioje yra tiek nuostabi, šird palieiani laiming vyki, tiek slegiani, lidn ar net traumuojani veiksni. Tam tikrus išgyvenimus ir emocijas kartais daug lengviau perteikti drobje, nei žodžiais, taip pat tikslas paliesti žirovo vidini jausm ar išgyvenim palet. Abstraktusis menas mane sužavjo savo krybos laisve. Juk kiekvienas žvelgdamas abstraki tapyb atranda kažk asmeniško. Ir visai nesvarbu, kokias emocijas tai sukelia – teigiamas ar neigiamas. Jei mano darbai palieia žirovo vid – tikslas skmingai pasiektas," - pasakoja autorė.

Dalios kūryboje abstrahuotas gamtovaizdis susilieja su vidinių išgyvenimu horizontais ir susilydo į nedalomą vienį. Dailininkės paveikslams būdingi laipsniški spalvų perėjimai ir švelni, minkšta linija suteikianti sapnišką siurrealumo įspūdį.

Nordama geriau suprasti abstraktj men, dailininkė studijavo Londono Morley koledže. Jos darbai buvo eksponuojami didžiausiuose Europos miestuose – Milane, Madride, Romoje, Paryžiuje, Londone. Taip pat Kaune, Alikantje, Fuerteventroje, Genujoje, Monake bei Venecijoje. Paveikslas „Jazzy" buvo atrinktas ir pateko tarp 400 pasaulio meninink krini 2021 m., kurie buvo eksponuojami Londono meno bienalje.