Spalvų gama

Technika: Aliejus - medis
Dydis: 63.5x9 cm
158,00 €
Su mokesčiais
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 55164

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Gyvenu Vilniuje, tačiau didžiąją dalį laiko praleidžiu gamtoje - Labanoro girioje, kuri, laikui bėgant, pavirto mano antrais namais bei įkvėpimo šaltiniu.

Įkvėpimas ir meniškumas įprastai manyje gimsta netikėtai. Menu pradėjau grožėtis nuo pat mažų dienų, todėl tvirtai žinau, kad kūrybiškumas yra visur ir priklauso visiems. Savoje kūryboje dažniausiai naudoju aliejinius dažus, kuriuos kombinuoju su drobės, medžio ar kartono paviršiais. Pagrindinis mano paveikslų išskirtinumas – gilią senovę menanti jų išvaizda bei rėmai. Manau, jog rėmų unikalumas yra pačiam piešiniui lygiavertis elementas, kuris ne tik lemią išskirtinumą, tačiau ir padvigubina paveikslo dizaino galimybes.

Tapymas man suteikia begalę teigiamų emocijų bei leidžia pasiekti pilnatvės jausmą. Visada stengiuosi pasidalinti savo kūryboje slypinčia energija su pasauliu. Būtent todėl dauguma mano paveikslų iškeliauja į Lenkiją, Vokietiją, Izraelį, JAV, Rusiją bei kitas šalis.