Žemė

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 80x80 cm
320,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54723

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Ilgą laiką buvau atitrūkusi nuo kūrybinio darbo, bet niekaip to padaryti negalėjau savo mintyse. Labai vertinu meną ir žmonių meninę išraišką. Visada tenka susidurti su spalvų deriniais tiek darbe, tiek buityje, tiek gamtoje.

Neseniai išpildžiau savo svajonę kurti ir tapyti ir taip išreikšti savo svajonę drobėje. Savo namų sienas, pirmoje eilėje, išpuošiau paveikslais. Man labai svarbu dvelkianti šiluma iš paveikslų, o taip pat, kad jie puoštų interjerą. Nes tai, visų pirma, labai svarbus puošybos elementas.

Mane žavi tiek energingos, tiek ramios švelnios spalvos. Vengiu liūdnų ir niūrių temų, kad neužgožtų mūsų liūdesys, dvelkiantis iš paveikslų.

Mėgstu tapydama eiti koja kojon su mada. Su nauja interjero mados tematika.
Ir esu labai laiminga galėdama tai daryti.