Turkish eye

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 40x40 cm
194,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54591

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

"Esu Agnė Mitkutė. Nors ir baigusi grafinį / industrinį dizainą, bet vis dar ieškanti savęs. Esu iš tų žmonių, kuris mėgsta gyvenime visko po truputį. Menas - mylimas hobis, kuris veržiasi per kraštus įvairiose veiklose. Fotografavimas, tapyba, maketai, makiažai...

Man menas yra laisvė, nes niekaip negaliu savęs įsprausti į rėmus ir tai paversti nuolatiniu darbu. Tapau, kai reikia atsipalaiduoti ir tik tai, kas man pačiai jauku, ramu, gražu ir teikia geras emocijas. Tapyba man padeda susikaupti ir visiškai „atjungti“ smegenis. Nuo mažų dienų esu sužavėta Egipto istorija, Indijos raštais, muzika, Tailando ramybe... Nors dar neteko tuose kraštuose apsilankyti, bet man viskas labai artima.. Jaučiu, jog praeitame gyvenime ten tikrai gyvenau! Sodrios, ryškios spalvos, blizgesys, šiluma.. visa tai supa mane," - prisistato autorė.

Agnės repertuare dominuoja portretai, pulsuojantys egzotiškais ritmais, svečių šalių spalvomis ir ritmais. Per juos atsiskleidžia žmogaus grožis ir gyvenimo džiaugsmas.