Žydintis vanduo

Technika: Mišri technika - drobė
Dydis: 30x40 cm
410,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 102,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54306

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Esu, kai tapau? Atsakymo neturiu. Tapydama jaučiu ramų džiaugsmą, meilę ir ramybę. Šie jausmai mane lydi dėl laisvų potėpių ir ekspresyvumo. Pažintis su teptukais prasidėjo paauglystėje, deja, mūsų santykiai buvo trapūs ir patyrė išbandymų. Bet! Šiandien tvirtai žinau, kad tai - mano sritis ir nepaleidžiu teptukų iš rankų.

Baigiau Kauno A. Martinaičio keturmetę mokyklą bei mokiausi architektūros Škotijoje. Šiuo metu studijuoju tapybos magistrą VDA Kauno fakultete. Nuolat dalyvauju pleneruose.

Manau, menininkai šiuolaikiniame pasaulyje yra tarsi venos, kuriomis teka kraujas. Būsiu nekukli, bet ši tėkmė mums visiems be galo svarbi ir reikalinga. Pasaulis be meno - tuščia, bespalvė ir nebyli dykuma.

2022 m. surengė parodą "Bala Takus Plovė" Kauno Vandenyse ir dalyvavo grupinėje parodoje " Jauna Kauno tapyba'22" LDS galerijoje "Drobė".