Neringa

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 90x65 cm
428,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 107,00 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54155

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Aš esu Julija, gimiau ir užaugau Kryme, etninių lietuvių šeimoje. Supančios gamtos spalvos - jūros, kalnų, stepių, buvo mano įkvėpimas pradėti tapyti ir lieka mano didžiausia inspiracija.

Atvykusi į Lietuvą, įgijau aprangos dizaino specialybę. Studijuodama piešiau mados iliustracijas, portretus bei vykdžiau akademines užduotis, susijusias su aprangos dizaino veikla. Įgyta specialybė suteikė žinių ir drąsos eksperimentams su spalvomis ir tekstūromis.

Per paskutinius pora metų netikėtai atradau save abstrakčioje tapyboje. Tai kiekvieną kartą nenusakomas rezultatas, naujų priemonių atradimas bei laisvės pojūtis kuriant. Man įdomu ieškoti spalvinių derinių, ritmo ir dinamikos. Aš manau, kad paveikslas yra užbaigtas, kai pradedu jame matyti siužetą. Tikiuosi, Jūs taip pat atrasite savo, unikalią interpretaciją.