Diptych

Iveta Šmidt
Technika: Akrilas, pastelė, drobė
Dydis: 80x120 cm
1 580,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 395,00 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54002

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Iveta Šmidt - įvairiapusė kūrybinė asmenybė, įvairiomis priemonėmis plečianti meninės raiškos ribas. Ši menininkė, ypatingą dėmesį skirianti abstrakčiajam menui, sklandžiai sujungia įtaigią estetiką ir konceptualų gilumą.

Iš pradžių įgijusi scenografės reputaciją, Iveta ištobulino savo meninį jautrumą ir dėmesį detalėms, įgyvendindama savo unikalią viziją. Dirbdama kino filmų meno vadove (art director) ji dar labiau išplėtė savo kūrybinį repertuarą, leidžiantį jai sklandžiai sujungti vizualinio pasakojimo ir meninių naujovių sritis.

Nuolat plečianti savo kūrybos ribas, Iveta Šmidt įžengė į instaliacijų sritį, panardindama žiūrovus į užburiančią aplinką. Derindama scenografijos, abstraktaus meno ir gilaus žmogaus emocijų supratimo žinias, ji tikisi ateityje pati kurti multisensorines instaliacijas, sukeliančias gilias emocines reakcijas.