SAPNAS

Technika: Akrilas, drobė
Dydis: 120x80 cm
320,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 53051

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

"Mano istorija prasidėjo 1986 m. Kaune. Visą gyvenimą supo menai, pradedant nuo prosenelio klasikinės tapybos paveikslų, kabančių ant visų sienų namuose, baigiant mano asmeninio įkvėpimo ieškojimo ir emocijų išsiveržimo įvairaus stiliaus eksperimentiniuose piešiniuose. Tam tikri gyvenimo etapai vis nukreipdavo skirtinga vaga, nes niekada neforsuodavau įvykių ir pasikliaudavau intuicija.

O didžiausias mano gyvenimo kredo yra tai, kad mes gyvename vieną kartą, todėl reikia kaifuoti kiekviena įkvėpta akimirka, nes ta palaiminga akimirka yra milžiniška energija plūstanti kūne. Taip netikėtai gimė pats didžiausias narkotikas ir aistra - abstrakti interjerinė tapyba su didelėm ekspresionizmo apraiškom kiekviename kūrinyje," - prisistato menininkė.